Apie mus

Šiek tiek istorijos....
 
Uždaroji akcinė bendrovė “Cerera foods” (iki 2012.06.22 buvusi „Palasėja“) įkurta 1995 metais.. Tuo metu pagrindinė veikla buvo maisto prekių importas ir eksportas. Nuo 2000 metų įmonė pradėjo naują veiklą - kukurūzų lazdelių gamybą. Siekdama pagerinti produktų kokybę ir išplėsti asortimentą  2005 metais įsigijo modernią kukurūzų lazdelių - sausų pusryčių gamybos liniją.  Nuo to laiko “Cerera foods” stengiasi džiuginti visus smaližius ir sausų pusryčių mėgėjus naujais ir ypatingai skaniais gaminiais. Įmonės pardavimų apimtys kasmet sparčiai auga, o tai rodo vis didėjantį mūsų gaminių gerbėjų ratą ne tik Lietuvoje, bet ir už jos ribų.
 
Gamybos procesas…
 
Visas gamybos procesas “Cerera foods”  vyksta aseptiniu būdu. Tai reiškia, kad produktas nuo pat žaliavos padavimo į gamybinę liniją iki jo sufasavimo į pakelius yra neliečiamas rankomis. Produktų gamybai naudojama ekstruzijos technologija, kai žaliava verdama po aukšto spaudimo garais (be jokių riebalų). Toks metodas leidžia produkte išsaugoti daugybę naudingų maisto medžiagų, vitaminų ir mineralų. Gamyboje naudojamos tik natūralios žaliavos: grūdinės kultūros, fruktozės sirupas, natūralus medus, sutirštintas pienas, kakava, cukrus, aliejus, pieniškas šokoladas, kava, riešutinis kremas, cinamonas, vanilinas. Visų įmonės gaminių receptai yra kruopščiai atrenkami, todėl Cerera foods produkcija pasižymi išskirtinio skonio savybėmis.
 
Kokybė…
 
Bendrovė nuolat tobulina savo darbą, diegdama saugaus produkto bei kokybės valdymo sistemas.  Nuo 2001 metų įmonėje veikia RVASVT  kokybės valdymo sistema. Palankūs tyrimų rezultatai – tai objektyvūs įrodymai, jog įmonė laikosi nustatytų gamybos standartų, o jos produktai atitinka visus kokybės reikalavimus.  2011 metais Cerera foods, UAB  išduotas BRC A lygio sertifikatas,šiuo metu tai yra plačiai pasaulyje pripažįstamas standartas, pagal kurio reikalavimus yra sertifikuota apie 20 maisto gamintojų Lietuvoje. Sertifikuoti gamintojai įgyja konkurencinį pranašumą, o vartotojai žino, kad tokių maisto produktų saugumas bei kokybė yra griežtai kontroliuojama - nuo žaliavų tiekėjų iki produkto patekimo į parduotuvės lentynas. Įmonė ir toliau sieks gerinti visus gamybos, pardavimo, tiekimo procesus, kad visi vartotojai galėtų džiaugtis ir būtų patenkinti itin kokybiška įmonės produkcija. 
 
Mes pasaulyje…
 
Savo gaminiais Cerera foods, UAB prekiauja ne tik Lietuvoje, Latvijoje ar Estijoje, bet taip pat ir Japonijoje, Rusijoje, Australijoje, Kinijoje, Alžyre, Maroke, Ukrainoje, Baltarusijoje, Anglijoje, Airijoje, Vokietijoje, Slovėnijoje, Kazachstane, Adzerbaidžane bei Barbadose. Įmonės gaminamos produkcijos eksportas sudaro apie 80% visų pardavimų. Kasmet vis labiau praplečiame pasaulio šalių skaičių, kur iškeliauja mūsų gaminiai. Esame PLMA asociacijos (“Private Label Manufacturers Association”) nariais, todėl nemažai savo produkcijos eksportuojame su gerai žinomais prekių vardais.  Įmonė ir ateityje sieks plėstis bei didinti pardavimų apimtis užsienyje, kad vis daugiau vartotojų džiaugtųsi mūsų gaminiais.
 
Įmonės misija…
 
Gaminti kokybišką, sveiką bei skanų produktą ir prisidėti prie sveiko maisto valgymo įpročio formavimo.
 
Įmonės vizija…
 
Tapti didžiausia sausus pusryčius gaminančia kompanija Baltijos valstybėse bei išpopuliarinti savo produkcijos prekinį ženklą visame pasaulyje.
 
Mūsų sertifikatai...